Area Two Div 3 Singles

Round 1

Round 2

Round 3

Round 4

Round 5

Area Finals
on Fri 5 Jul at Byfleet

by Fri 31 May

on Fri 7 Jun

on Fri 14 Jun

on Fri 21 Jun

on Fri 28 Jun

Michael Parlour SO

Andrew Richardson

Southey

Andrew Richardson

Southey

Simon Jee

Putney Town

Steve Allnutt

Mid Surrey

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WINNER

Jamie Tindall

Weybridge

 

V

 

Steve Alnutt

Mid Surrey

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4  -  1

3  -  2

Andrew Richardson SO

Jim Nuthall NS

John Donovan

Mid Surrey

John Donovan MS

 

Simon Jee PT

Simon Jee

Putney Town

 

John Kennerley NS

Jim Collins

Putney Town

Jim Collins PT

 

Hardev Dhillon RP

Pieter Sokolov

Putney Town

Steve Allnutt

Mid Surrey

 

 

Pieter Sokolov PT

 

 

Steve Allnutt MS

Steve Allnutt

Mid Surrey

 

Ian Acus NS

Ian Acus

North Sheen

Chris Smith WW

 

Frank Middleton WW

Steve Stockley

Putney Town

Les Capocciama

Putney Town

Dennis Hennessy

North Sheen

 

 

Steve Stockley PT

 

 

Richard Wooster RP

Les Capocciama

Putney Town

 

Les Capocciama PT

Les Capocciama

Putney Town

R Carvall PT

 

Roy Cooper MLG

Steve Cole

North Sheen

Dennis Hennessy

North Sheen

 

 

Steve Cole NS

 

Paul Fisher PT

Dennis Hennessy

North Sheen

Dennis Hennessy

North Sheen

Dennis Hennessy NS

 

Ray Cousins SO

 

 

P Greenslade PT

P. Greenslade

Putney Town

Mark Porter

West Wimbledon

Mark Porter

West Wimbledon

WINNER

Charlie Souter

Weybridge

 

V

 

Mark Porter

West Wimbledon

 

 

Nick Rayner SO

 

Nigel Goringe MS

Nigel Goringe

Mid Surrey

Mark Porter

West Wimbledon

Tony Rees MLG

Mark Porter WW

Mark Porter 

West Wimbledon

Larry Mulligan PT

Malcolm Godfrey RP

Malcolm Godfrey Raynes Park

Malcolm Godfrey

Raynes Park

Elbio Gomez

North Sheen

Rob Dodds SO

Brian Elsdon RP

Rickey Carroon

North Sheen

Rickey Carroon NS

 

Elbio Gomez NS

Elbio Gomez

North Sheen

 

Des Hunter MS

Des Hunter

Mid Surrey

Daniel Capon NS

 

Richard Cushen NS

Richard Cushen

North Sheen

Richard Cushen

North Sheen

Richard Cushen

North Sheen

 

 

Nick Cooper MLG

 

M Hunter PT

Mick Hunter Putney Town

Mick Hunter

Putney Town

John Marshall WW

 

Paul Alderman PT

 

 

Mick Evans SU

Mick Evans

Supreme

Mick Sigamoney

North Sheen

 

 

C Fisher PT

 

 

C Rigby PT

Mick Sigamoney

North Sheen

 

Mick Sigamoney NS

Mick Sigamoney

North Sheen

Colin Boozer SO

 

 

Print Print | Sitemap Recommend this page Recommend this page
© Surrey County Bowling Association