Area Four Division 8 Unbadged Singles

Unbadged Singles Entries for 2019

           

AREA 4 DIVISION 8

 

Round 1

Round 2

Round 3

Round 4

Round 5

Area Finals at

Cranleigh B.C.

on Mon 20 May

 

on Mon 13 May

on Tues 14 May

on Wed 15 May

on Thurs 16 May

on Fri 17 May

Terry Cull
Farnham

Jamie Butterworth
Farnham

 

Jamie Butterworth
Farnham

Jamie Butterworth
Farnham

Jamie Butterworth
Farnham

 

Keith Wilson
Camberley

v

Ian Dixon

Cranleigh

 

Winner 4B:

Keith Wilson
Camberley

 

 

Jamie Butterworth
Farnham

 

Graham Maull
Woodbridge Hill

 

Simon Fillary
Burpham

(withdrawn)

both players withdrawn

Mick Tapp
Farnham

Koos Engelbrect

Haslemere

(withdrawn)

Marc Gorman
Farnham

Mick Tapp
Farnham

Mick Tapp
Farnham

Martin Squires
Cranleigh

Gareth Garcznski-Alesbury
Stoke Park

 

Gareth Garcznski-Alesbury
Stoke Park

 

Gareth Garcznski-Alesbury
Stoke Park

Gareth Garcznski-Alesbury
Stoke Park

 

David Toop
Seale and Sands

(withdrawn)

 

Ian Jones
Woodbridge Hill

Ian Jones
Woodbridge Hill

Paul Tappenden
Stoke Park

Jim Wood
Milford

 

Paul Tappenden
Stoke Park

 

 

Lewis Ellis
Woodbridge Hill

Ian Dixon
Cranleigh

 

 

Ian Dixon
Cranleigh

Ian Dixon
Cranleigh

 

 

Ian Dixon
Cranleigh

 

Peter Brown
Godalming & Farncombe

Peter Brown
Godalming & Farncombe

Richard Martin
Cranleigh

Ryan Anderson
Woodbridge Hill

 

Richard Martin
Cranleigh

 

Robin Amy
Godalming & Farncombe

Steven French
Seale and Sands

Stephen Saunders
Milford

Chris Cooper
Tongham

Steven French
Seale and Sands

 

Stephen Saunders
Milford

 

Desmond De Maine
Haslemere

Chris Cooper
Tongham

Chris Cooper
Tongham

Chris Cooper
Tongham

 

David Andrews
Cranleigh

 

John Black
Bramley

Stuart Markham
Woodbridge Hill

 

Stuart Markham
Woodbridge Hill

Richard Carn
Haslemere

Richard Carn
Haslemere

David Sheppard
Milford

v

Kieren Kavanagh

Old Dean

 

Winner 4A:

Kieren Kavanagh

Old Dean

 

Stuart Markham
Woodbridge Hill

 

Richard Humphrey
Cranleigh

 

 

Dave Fitchett
Farnham

Richard Carn
Haslemere

 

Richard Carn
Haslemere

Richard Carn
Haslemere

 

Alex Brady
Milford

John Carrington
Cranleigh

John Carrington
Cranleigh

John Carrington
Cranleigh

John Carrington
Cranleigh

Peter Botting
Stoke Park

 

Karl Hagan
Godalming & Farncombe

 

 

John Castle
Tongham

John Castle
Tongham

 

John Markham
Woodbridge Hill

David Gill
Seale and Sands

David Gill
Seale and Sands

 

Graham Liley
Burpham

Steve Neaves
Woodbridge Hill

 

Nick Falla
Farnham

David Sheppard
Milford

 

 

Steve Neaves
Woodbridge Hill

 

Nick Falla
Farnham

Nick Falla
Farnham

Nick Falla
Farnham

Rod Warriner
Cranleigh

Robert Uffold
Haslemere

Peter Barnett
Cranleigh

 

Peter Barnett
Cranleigh

Martin Barrow
Woodbridge Hill

Alfie Simmons
Stoke Park

Barry Fairhurst
Farnham

David Sheppard
Milford

Alfie Simmons
Stoke Park

 

Barry Fairhurst
Farnham

 

David Sheppard
Milford

David Sheppard
Milford

David Sheppard
Milford

Tony Usher
Burpham

Alan Eveleigh
Ewhurst

Alan Eveleigh
Ewhurst

Greg Martin
Wonersh

 

Print Print | Sitemap Recommend this page Recommend this page
© Surrey County Bowling Association