Area Four Division 8 Triples

Triples Entries for 2019

           

AREA 4 DIVISION 8

 

Round 1

Round 2

Round 3

Round 4

Round 5

 

Area Finals at
Old Dean B.C.

on Tues 25 Jun

 

 

by Tues 28 May

on Tues 4 Jun

on Tues 11 Jun

on Tues 18 Jun

 

Steve Kercher
Woodbridge Hill

Steve Kercher
Woodbridge Hill

Steve Kercher
Woodbridge Hill

Steve Kercher
Woodbridge Hill

4A = D8b v D7a

Gary Cumper

Woodbridge Hill

v

Tim Bennett
Egham

 

4B = D7b v D8a

Connor Hayes

Old Dean

v

Steve

Kercher

Woodbridge Hill

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4A Winners:

Steve Barnard

Tim Bennett

Andy Beaumont
Egham

 

 

4B Winners:

Phil Pugh

Connor Hayes

Callum Sharp

Old Dean

 

 

 

 

Stuart Young
Godalming & Farncombe

 

 

 

Nigel Whiteman
Milford

 

 

 

 

 

 

Rob Edwards
Albury

Nathan Beeson
Farnham

 

 

 

 

 

 

Nathan Beeson
Farnham

 

 

 

 

 

 

Geoff Iles
Stoke Park

Ian Dixon
Cranleigh

Ian Dixon
Cranleigh

 

 

 

 

 

Graham Robinson
Godalming & Farncombe

Ian Dixon
Cranleigh

 

 

Ian Dixon
Cranleigh

 

 

 

John Carpenter
Bramley

John Carpenter
Bramley

 

 

 

 

 

 

John Carrington
Cranleigh

 

 

 

 

 

 

Peter Brown
Godalming & Farncombe

Gareth Garcznski-Alesbury
Stoke Park

Eamon O'Flynn
Cranleigh

 

 

 

 

 

 

 

Gareth Garcznski-Alesbury
Stoke Park

 

 

 

 

 

Eamon O'Flynn
Cranleigh

Eamon O'Flynn
Cranleigh

Eamon O'Flynn
Cranleigh

 

 

Graham Maull
Woodbridge Hill

 

 

 

Rod Warriner
Cranleigh

 

 

 

 

 

 

Gary Cumper
Woodbridge Hill

Gary Cumper
Woodbridge Hill

Gary Cumper
Woodbridge Hill

 

 

 

 

 

 

Loris Magnini
Holloway Hill

 

 

 

 

 

 

Mick Carpenter
Bramley

Mick Carpenter
Bramley

 

 

 

 

 

Alan Mogg
Burpham

Alan Mogg
Burpham

 

 

Derek Paterson
Bourne RBL

 

 

Print Print | Sitemap Recommend this page Recommend this page
© Surrey County Bowling Association