Area One Division One and Two - Triples

Area 1 Triples

 

2nd Round to be played on

30th May 2017

3rd Round to be played on 6th June 2017

4th Round to be played on

13th June 2017

Area Final to be played on 20th June 2017 at Streatham Park

Quarter Final at Knaphill on Tuesday 4th July 6:00pm start 

1

106 DEREK ANDERON COLLIERS WOOD 12

 

106 DEREK ANDERON COLLIERS WOOD

 

 

 

259 MARK ELEY STREATHAM PARK

 

 

 

 

 

 

 

 

210 DON LEACH 

BELMONT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1B

 

210 DON LEACH 

BELMONT

 

Jon Winter (B)

Alan Gauld (B)

Don Leach (B)

 

 

 

3A v 1B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1A

 

108 MARTIN RICE

HEATHFIELD

 

Mark Dyer (UB)

Martin Wills (UB)

Martin Rice (UB)

 

 

 

1A v 2A

 

 

 

 

 

 

2

219 JOHN CAMERON CROYDON  10

3

259 MARK ELEY STREATHAM PARK  16

259 MARK ELEY

STREATHAM PARK

4

152 E CONNORS SOUTHWARK PARK  14

5

135 MALCOLM ALEXANDER ROSE HILL 13

 

210 DON LEACH 

BELMONT

 

 

 

210 DON LEACH 

BELMONT

 

 

 

6

210 DON LEACH 26

BELMONT

7

118 EDDIE POLLY MAGDALEN PARK 13

 

118 EDDIE POLLY MAGDALEN PARK

8

130 SYD JONES

MITCHAM  12

9

158 KEVIN SLATER WANDILEA  20

 

158 KEVIN SLATER WANDILEA

 

 

 

241 PAUL HARRIS NORBURY

 

 

 

 

 

 

 

159 GRIFF JENKINS

WANDILEA

10

134 LUKE GRIFFIN ROSE HILL  9

11

137 MICHAEL WHITE ROSE HILL

 

241 PAUL HARRIS NORBURY

 

12

241 PAUL HARRIS NORBURY  W/O

13

101 ALAN BARKLEY BOLINGBROKE

 

218 FINLAY MORTON CROYDON

 

 

 

159 GRIFF JENKINS WANDILEA

14

218 FINLAY MORTON CROYDON  W/O

15

159 GRIFF JENKINS WANDILEA  24

 

159 GRIFF JENKINS WANDILEA

16

264 RICHARD PAY

TEMPLE  16

17

234 ALAN KNIGHT DULWICH CONS  14

 

108 MARTIN RICE HEATHFIELD

 

 

 

108 MARTIN RICE HEATHFIELD

 

 

 

 

 

 

 

108 MARTIN RICE

HEATHFIELD

18

108 MARTIN RICE HEATHFIELD  18

19

248 KEITH YARWOOD SHIRLEY PARK  22

 

248 KEITH YARWOOD SHIRLEY PARK

20

165 P WILSON WINBLEDON PARK  16

21

145 ALAN WATERMAN SOUTH LONDON  17

 

145 ALAN WATERMAN SOUTH LONDON

 

 

 

145 ALAN WATERMAN SOUTH LONDON

 

22

107 STEVE WIMPENNY HEATHFIELD  16

23

120 DAVE POLLY MAGDALEN PARK  6

 

143 PHILL GREGORY

SOUTH LONDON

24

143 PHILL GREGORY SOUTH LONDON  24

25

213 JOHN SOUTHWELL BELMONT  19

 

213 JOHN SOUTHWELL BELMONT

 
 
 
207 JOHN FARRELL BELMONT

 

 

 

 

 

 

 

207 JOHN FARRELL

BELMONT

26

139 CHRIS BURKE SOUTH LONDON  14

27

217 NORMAN WINFORD CROYDON  12

 

207 JOHN FARRELL BELMONT

28

207 JOHN FARRELL BELMONT  22

29

 

 

115 MIKE NAYLOR HEATHFIELD

 

 

 

115 MIKE NAYLOR HEATHFIELD

30

 

31

 

 

163 BARRY WILLINGHAM WIMBLEDON PARK

32

 

Print Print | Sitemap Recommend this page Recommend this page
© Surrey County Bowling Association